Zasady bezpieczeństwa w Willi Rodos I i II w związku z covid 19

Willa Rodos znajduje się w spokojnej i niezatłoczonej części Władysławowa. Składa się z 3 kameralnych budynków połączonych ogrodem o powierzchni 5 tyś. m2 z placem zabaw oraz parkingiem dla wszystkich Gości. Umożliwi to Państwu spędzenie komfortowych i spokojnych wakacji w tych wyjątkowych czasach.

 

Mając na uwadze Państwa bezpieczeństwo w czasie wypoczynku w związku z panującym zagrożeniem epidemiologicznym wprowadziliśmy szereg zmian w funkcjonowaniu naszego obiektu:

Informacje podstawowe:

 • zgodnie z zaleceniami dla branży hotelarskiej ilość Gości w naszych obiektach została ograniczona.
 • pracownicy zostali przeszkoleni z zakresu zasad zachowania czystości i higieny oraz zostali wyposażeni w środki ochrony osobistej takie jak przyłbice, maski, rękawiczki, płyny do dezynfekcji.
 • przy wszystkich wejściach do obiektów oraz w obszarze sal jadalnych umieściliśmy dozowniki z płynami do dezynfekcji rąk dla Gości. Każdorazowo przed kolejnym wejściem do obiektów należy zdezynfekować ręce.
 • zapewniamy stałą, bieżącą dezynfekcję powierzchni dotykowych części wspólnych obiektów takich jak: poręcze, klamki, włączniki światła.
 • czas meldunku ograniczyliśmy do minimum. Wszyscy Goście zobowiązani będą do wypełnienia karty meldunkowej oraz oświadczenia o stanie zdrowia całej rodziny. Po zameldowaniu biuro każdorazowo zostanie wydezynfekowane przed przyjęciem kolejnej osoby.
 • zapewniamy gruntowne sprzątanie pokoi przed Państwa przybyciem środkami do dezynfekcji zalecanymi przez GIS. Wszystkie powierzchnie tekstylne takie jak obicia tekstylne, fotele, tapczany, zasłony poddawane będą czyszczeniu w systemie dezynfekcji parą wodną o temperaturze 140-170 stopni Celsjusza.
 • pościel oddawana jest do profesjonalnej pralni i podlega praniu w temperaturze 60 stopni i maglowaniu w 120 stopniach
 • ze względu na bezpieczeństwo nie świadczymy w tym roku usługi sprzątania pokoju w trakcie pobytu. Pokoje są wyposażone w środki do indywidualnego, niezbędnego sprzątania.
 • wszystkie pokoje wyposażyliśmy w minibary zawierające lodówki indywidualne, czajniki bezprzewodowe oraz naczynia do spożywania posiłków.
 • mając na uwadze Państwa bezpieczeństwo śniadania w tym roku, zgodnie z wytycznymi dla branży hotelarskiej, serwowane będą do stolika lub na życzenie Gości będzie możliwość wydania śniadania do spożycia w pokoju. Stoły w sali jadalnej będą ustawione w odległości miń 2 m od siebie i każdorazowo dezynfekowane.

Teren rekreacyjny:

 • zwiększyliśmy ilość stref do indywidualnego wypoczynku w ogrodzie wyposażonych między innymi w grille i meble ogrodowe i leżaki. Jako nieliczni posiadamy olbrzymi teren rekreacyjno-wypoczynkowy w otoczeniu zieleni o powierzchni ponad 5 000 m2 zapewniający poczucie komfortu i swobody.
 • umożliwiamy możliwość korzystania z bezpłatnych rowerów do indywidualnej rekreacji, które pozwolą aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu i umożliwią wycieczki w otoczeniu natury. Po każdym użyciu rowery będą podlegały dezynfekcji.
 • wprowadziliśmy czasowe ograniczenia dostępności do usług wynikające z wytycznych służb sanitarnych za co serdecznie przepraszamy. Atrakcje znajdujące się w obiektach i na terenie rekreacyjnym udostępnione będą wraz z kolejnymi etapami znoszenia restrykcji.

Bezpieczeństwo:                                                                                  

 • na terenie obiektów mogą przebywać jedynie osoby zakwaterowane
 • prosimy o przełożenie terminu przyjazdu w przypadku zachorowania. W sytuacji stwierdzenia u osoby przyjeżdżającej wyraźnych oznak choroby (uporczywy kaszel, złe samopoczucie, trudności w oddychaniu, gorączka) zastrzegamy sobie prawo do odmowy zameldowania Gościa z prawem do zachowania zadatku.

 

 

Loading...
Zadzwoń